اخبار تیتر بلاگ اخبار تیتر بلاگ .

اخبار تیتر بلاگ

اخطار به کاربران متخلف

به اطلاع وبمستران و مدیران محترم وبلاگ ها می رساند :

- ایجاد هر گونه وبلاگ در زمینه خرید و فروش دارو چه با مجوز چه بدون مجوز در تیتر بلاگ غیر مجاز بوده و با کاربران متخلف علاوه بر مسدود سازی وبلاگ ها  برخورد و اقدام قانونی صورت می پذیرد .

- وبلاگ هایی که اقدام به انتشار تصاویر یا مطالب کذب یا مستهجن و یا به مقامات ایران ، ادیان و اقوام شخصیت و نژادها توهین کنند بدون اخطار مسدود و حذف خواهند شد.

- وبلاگ کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع تیتر بلاگ و...) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند به ناچار مسدود و حذف خواهد شد.

- در جهت حفط کیفیت و بهینه سازی منابع سرور تیتر بلاگ و همچنین جلوگیری از سوء استفاده ! وبلاگ های آزمایشی و وبلاگ هایی که به نحوی غیر فعال - اسپم و بدون محتوا باشند بدون اخطار حذف خواهد شد.

- وبلاگ هایی که از کد های هدایت شونده و یا رایدکت به آدرس دیگر در تنظیمات قالب و... استفاده کنند به ناچار مسدود و حذف می گردند .

- تیتر بلاگ یک سرویس کاملا خصوصی است هیچ گونه رابطه ای با گروه ها و احزاب سیاسی یا سازمان خاصی و... ندارد و جهت تامین منابع سرور و نیازهای مالی خود اقدام به نمایش آگهی در وبلاگ ها کند از آنجایکه جهت رفاه کاربران محترم دسترسی به کل کد های قالب و اختیار تام جهت سفارشی سازی وبلاگ از طریق کد ها به کاربر داده شده است ! هر گونه تغییر یا حذف کدهای مربوط تبلیغات تیتر بلاگ غیر مجاز می باشد .


برچسب: غیرفعال شدن وبلاگ های آزمایشی و اسپم و غیر مجاز،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۳۰:۱۳ توسط:مدیر سایت موضوع: اخطار نظرات (0)